Darmowe szkolenie online z przyciemniania szyb samochodowych

Dowiedz się jak samodzielnie przyciemnić szyby w aucie korzystając z folii poliestrowych nawet bez doświadczenia!

Zapisz się na szkolenie

Termin szkolenia

Wtorek, 22 lutego, godzina 19:00

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • o rodzajach folii do przyciemniania szyb
  • jakie techniki ułatwiające profilowanie tylnej szyby
  • jak sprzedać usługę przyciemniania szyb pierwszym klientom
  • jakie narzędzia są potrzebne do wykonywania usługi
  • BONUS na koniec szkolenia!

Zapisz się na szkolenie

Opinie uczestników poprzednich szkoleń:

Dużo wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktyka! Nie spodziewałem się, że online da się nauczyć czegoś praktycznego, a tu zaskoczenie! Super prowadzenie, wszystko wyjaśnione od podstaw, dla mnie jako początkującego sprawdziło się idealnie 🙂

Krzysiek | Łódź

Idealne szkolenie na początek, dużo podstaw i prezentacji jak stosować teorię w praktyce. Po szkoleniu testowałem umiejętności na szybach w swoim aucie i zdecydowanie polecam udział oraz przede wszystkim uważne słuchanie teorii, bo serio ma to ogromne znaczenie!

Mateusz | Gniezno

Fajnie poprowadzone, forma online też ok, mimo braku fizycznej obecności prowadzący przekazał praktyczne wskazówki, o których nie słyszałem wcześniej, a mają ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam nie tylko dla początkujących

Tomek | Szczecin

W końcu jakieś szkolenie prowadzone przez praktyka z doświadczeniem, a nie “specjalistę”, który bazuje na prezentacjach. Dużo praktycznych tipów i rad, których nie widziałam nigdzie indziej. Fajnie i profesjonalnie poprowadzone, podczas transmisji da się wyłapać najmniejsze szczegóły.

Klaudia | Warszawa

Prowadzący: Mateusz Popow (WrapsterPolska)

Pomysł na oklejanie pojazdów wziął się z jego ogromnej pasji do motoryzacji, a także dzięki zdolnościom manualnym, które wykształcił zajmując się hobbystycznie modelarstwem.W tym momencie posiada największy Fanpage, Instagram i kanał na Youtube o tematyce wrappingowej w Polsce ! Doszedł do etapu, gdzie chce dzielić się z swoją wiedzą i doświadczeniem. Stworzył szkołę a raczej Wrapsterską Akademię, gdzie szkoli najlepszych w branży!

Kiedyś powiedziano mu: rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia!