Kup kurs już dziś i uzyskaj dostęp do materiałów szkoleniowych! Kliknij tutaj.

Terminy szkoleń

Terminy szkoleń

Szukasz kompleksowego szkolenia z zakresu oklejania aut?
Wrapster Academy to idealne miejsce dla Ciebie!

Zarezerwuj termin szkolenia

Chcesz rozwijać swoje kompetencje i poszerzać wiedzę? Skorzystaj z naszej oferty szkoleń i zarezerwuj termin już dziś!

Zaawansowane szkolenia wrappingowe

Zaawansowane szkolenia wrappingowe w największej akademii wrappingu w Polsce. Prowadzone są przez Mateusza Popowa – najbardziej znanego polskiego trenera.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

Od samego początku naszej działalności stawiamy na rozwój osobisty, staramy się nadążać za światowymi trendami i stale podnosimy swoje kwalifikacje. Potwierdzeniem naszych wysiłków są zdobyte przez nas certyfikaty (m.in. certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie pod nr R43-0651- ICiMB), świadectwa i tytuły (3M Endorsed Graphic Installer).

W Wrapster Academy dzielimy się z kursantami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Prowadzone przez nas szkolenia i warsztaty wyróżnia nie tylko niepowtarzalna atmosfera, ale również profesjonalnie i dynamicznie prowadzone zajęcia, dzięki którym nasi absolwenci są w pełni przygotowani do świadczenia usług na wysokim poziomie.

Wykształciliśmy już setki adeptów tej profesji a nasi uczniowie z powodzeniem prowadzą własne studia zarówno w kraju jak i za granicą

Wyższe kwalifikacje

Z Wrapster Academy zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zwiększą Twoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy, a także umożliwią dołączenie do naszego teamu. Twoje kwalifikacje zostaną potwierdzone certyfikatem ukończenia szkolenia.

Gwarancja jakości

W Wrapster Academy szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego nasze szkolenia i warsztaty przygotowane są z zachowaniem najwyższych standardów, a program oparty na wieloletnim doświadczeniu i dostosowany do potrzeb kursantów.

Wsparcie po szkoleniu

Możesz liczyć na nas także po szkoleniu. Naszym absolwentom zapewniamy nieograniczony czasowo dostęp do specjalnie dla nich stworzonej „grupy wsparcia”. Oferujemy również materiały do pracy w atrakcyjnych cenach, zarezerwowanych wyłącznie dla naszych kursantów.