Kup kurs już dziś i uzyskaj dostęp do materiałów szkoleniowych! Kliknij tutaj.

logo-wrapster.png

Szkolenie Biznesowe

Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
497,00 zł
Zaczynamy
This kurs is currently closed

Akademia Biznesu

“Podstawy Biznesu””

To szkolenie to kompendium wiedzy podstawowej, która została zebrana specjalistów w swej dziedzinie.

Mateusz Popow 
Hej miło mi, że tu jesteś. Jeśli pierwszy raz widzisz moją osobę to chciałbym Ci króciutko streścić kim jestem i co ja tu robię. Mam na imię Mateusz, z wykształcenia jestem Nauczycielem. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Moją pasją jest motoryzacja dzięki, której od 10 lat prowadzę jedno z najbardziej rozpoznawalnych Studiów Wrappingowych w Polsce. Miłość do motoryzacji, upiększania i stylizowania samochodów, a także chęć ciągłego rozwoju, dążenia do celu i wprowadzania firmy na coraz wyże poziomy przerodziła się w pasję, jaką jest prowadzenie biznesu! Od 8 lat prowadzę szkolenia Wrappingowe, a od 4lat największy kanał wrappingowy w Polsce na platformie YT, gdzie codziennie zarazem setki osób pasją do oklejania samochodów. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą, a jej przekazywanie przychodzi mi z łatwością. Po przeszkoleniu tysięcy adeptów wrappingu przyszedł czas na kolejny etap. Akademię BIZNESU! To tu chciałbym podzielić się z Wami moim 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności, a uwierzcie mi, że zaczynając od kompletnego zera – łatwo nie było!

Radosław Ogrodowiak
Pewnie zadajesz sobie pytanie kim ja jestem i czym się zajmuje? Jestem konsultantem, doradcą i trenerem, który przez ponad 20 lat współpracy z biznesem zebrał “plecak” narzędzi i doświadczenie, które skutecznie wdrożone pomagają rozwijać wielkie biznesy, jak i wieść szczęśliwe życie. Co to dla Ciebie oznacza? Dzielę się wiedzą, inspiruje innych i ulepszam.
Jaką jestem osobą? Według Testu Galupa jestem “maksymalistą”, mam niezwykłą łatwość w dostrzeganiu rzeczy, które da się “podkręcić”. Mój zielono/czerwony structogram pozwala mi budować trwałe liderskie relacje i osiągać cele. Narzędzie mentalne i coachingowe dają najefektywniejsze techniki by rezultaty współpracy ze mną pojawiły się po pierwszej rozmowie.. 

DO KOGO SKIEROWANE JEST TO SZKOLENIE?  Tak na prawdę do każdego. Do osób, które zaczynają stawiać pierwsze kroki w biznesie, nie do końca wiedzą od czego zacząć, mają jeszcze wątpliwości. Do osób, które już w biznesie są ale chcą poszerzyć swoją wiedzę lub dopracować coś, co jeszcze nie funkcjonuje jak powinno.